Vrijedne pčelice su 3. lipnja 2024. u našoj školi sudjelovale u natjecanju u sricanju engleskih riječi.

Sudjelovali su učenici petih, šestih, sedmih i osmih razreda.

Možemo reći da je bilo vrlo napeto. Hrabro su se borili za svako mjesto. Najbolje pčelice spelice,ali i drugoplasirani i trećeplasirani su nagrađeni medaljom, diplomom i poklonima koje je sponzorirala Nakladnička kuća Alfa. Svi sudionici su dobili diplomu za sudjelovanje i zasladili se.

Svake godine nas je sve više, pa se dogodine nadamo još većem broju pčelica spelica.

Učiteljice engleskog jezika Maja Blaževac i Teja Šebelić

Sukladno Zaključku Vlade Republike Hrvatske od 16. ožujka 2016. godine, obvezuju se tijela državne uprave da u međusobnom službenom dopisivanju, kao i u službenom dopisivanju s drugim tijelima odnosno pravnim osobama s javnim ovlastima, neupravne akte i druge...