preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Antun Mihanović" Nova Kapela

Login
E-dnevnik

Mrežni katalog knjižnice

Tražilica
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Projekti

Vremenska prognoza

Raspored zvonjenja

1.sat        8:00 – 8:40
2.sat        8:45 – 9:25

3.sat       9:30 – 10:10

VELIKI ODMOR    

4.sat         10:25 – 11:05
5.sat         11:10 – 11:50
6.sat         11:55 – 12:35
7.sat         12:40 – 13:20

KALENDAR RADA

 

Dokumenti škole

 

Raspored sati

Prijevoz učenika

Korisni linkovi

 

 

 

 

 

 

Učitelji

UČITELJI RAZREDNE NASTAVE

Red.br. Ime i prezime Radno mjesto
1. Milka Škvorić Didovć Učiteljica RN-e
2. Zorica Čurčić Učiteljica RN-e
3. Anka Maričević Učiteljica RN-e
4. Sandra Leš Učiteljica RN-e
5. Andrijano Matić Učitelj RN-e
6. Lidija Matić Učiteljica RN-e
7. Ema Raguž Učiteljica RN-e
8. Lidija Ugarković (zamjena Mirta Ocvirek) Učiteljica RN-e
9. Zoran Komesarović Učitelj RN-e
10. Zorica Komesarović Učiteljica RN-e
11. Božana Tomašić Učiteljica RN-e
12. Anita Wdovjak Učiteljica RN-e
13. Mirjana Radičević Učiteljica RN-e
14. Marijana Stanić Učiteljica RN-e
15. Maja Čivić Učiteljica RN-e

 

 

UČITELJI PREDMETNE NASTAVE

RED.BR. IME I PREZIME RADNO MJESTO
1. Maja Pekić Učiteljica hrvatskog jezika (zamjena)
2. Ines Vincetić Učiteljica hrvatskog jezika
3. Maja Mulc Učiteljica hrvatskog jezika
4. Kristina Strinavić Učiteljica engleskog jezika
5. Teja Šebelić (Monika Marković) Učiteljica engleskog jezika
6. Alda Kurtagić Učiteljica engleskog jezika
7. Gordana Toht Učiteljica engleskog jezika i kemije
8. Mihaela Čolak (Vesna Bukvić) Učiteljica njemačkog jezika
9. Kristina Nikičić Učiteljica matematike
10. Matej Nekić Učitelj matematike
11. Tomislav Bartolović Učitelj fizike
12. Josipa Tomičić Učiteljica prirode i biologije
13. Suzana Mihalic Učiteljica povijesti
14. Monika Bartolović (Maja Đorđev Valenta) Učiteljica geografije
15. Bojan Dolenec Učitelj likovne kulture
16. Dubravka Barišić Blažević Učiteljica glazbene kulture
17. Ivica Kušanić Učitelj tehničke kulture i informatike
18. Vedran Robina Učitelj tjelesne kulture
19. Tomislav Ivanišević Vjeroučitelj
20. Nushe Gjonaj Vjeroučiteljica
21. Marina Dedoević Vjeroučiteljica
22. Kristijan Perić Vjeroučitelj
23. Davor Pejić Učitelj informatike

 

preskoči na navigaciju