preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Antun Mihanović" Nova Kapela

Login
E-dnevnik

Mrežni katalog knjižnice

Tražilica
Kalendar
« Srpanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Projekti

Vremenska prognoza

Raspored zvonjenja

1.sat        8:00 – 8:45
2.sat        8:50 – 9:35

VELIKI ODMOR - 9:35 - 9:50

3.sat       9:40 – 10:25

VELIKI ODMOR - 10:25 - 10:40

4.sat         10:40 – 11:25
5.sat         11:30 – 12:15
6.sat         12:20 - 13:05
7.sat         13:10 - 13:55

KALENDAR RADA

 

Dokumenti škole

 

Raspored sati

Priloženi dokumenti:
raspored 2021 razredi.pdf

Raspored informacija

Prijevoz učenika

Priloženi dokumenti:
UCENICI PUTNICI.docx

Korisni linkovi

 

 

 

 

 

 

Učitelji

UČITELJI RAZREDNE NASTAVE

Red.br. Ime i prezime Radno mjesto
1. Milka Škvorić Didovć Učiteljica RN-e u matičnoj školi
2. Zorica Čurčić Učiteljica RN-e u matičnoj školi
3. Anka Maričević Učiteljica RN-e u matičnoj školi
4. Sandra Leš Učiteljica RN-e u matičnoj školi
5. Andrijano Matić Učitelj RN-e u PŠ Srednji Lipovac
6. Lidija Matić Učiteljica RN-e u PŠ Donji Lipovac
7. Ema Raguž Učiteljica RN-e u PŠ Donji Lipovac
8. Lidija Ugarković  Učiteljica RN-e u PŠ Bili Brig
9. Zoran Komesarović Učitelj RN-e u PŠ Bili Brig
10. Zorica Komesarović Učiteljica RN-e u PŠ Dragovci
11. Božana Tomašić Učiteljica RN-e u PŠ Seoce
12. Mirjana Radičević Učiteljica RN-e u PŠ Magić Mala
13. Marijana Stanić Učiteljica RN-e u Pš Dragovci
1. Maja Čivić Učiteljica RN-e u PŠ Siče

 

 

UČITELJI PREDMETNE NASTAVE

RED.BR. IME I PREZIME RADNO MJESTO
1. Ines Vincetić (zamjena Ines Belvanović) Učiteljica hrvatskog jezika
2. Maja Mulc Učiteljica hrvatskog jezika
3. Kristina Strinavić Učiteljica engleskog jezika
4. Monika Marković Učiteljica engleskog jezika
6. Alda Kurtagić Učiteljica engleskog jezika
7. Gordana Toht Učiteljica engleskog jezika i kemije
8. Vesna Bukvić(zamjena Anita Tomas) Učiteljica njemačkog jezika
9. Kristina Nikičić Učiteljica matematike
10. Matej Nekić Učitelj matematike
11. Tomislav Bartolović Učitelj fizike
12. Josipa Tomičić Učiteljica prirode i biologije
13. Suzana Mihalic Učiteljica povijesti
14. Maja Đorđev Valenta Učiteljica geografije
15. Bojan Dolenec Učitelj likovne kulture
16. Dubravka Barišić Blažević Učiteljica glazbene kulture
17. Ivica Kušanić Učitelj tehničke kulture i informatike
18. Vedran Robina Učitelj tjelesne kulture
19. Tomislav Dujić Vjeroučitelj
20. Mirko Čičak Vjeroučitelj
21. Kristijan Perić Vjeroučitelj
22. Davor Pejić Učitelj informatike

 

preskoči na navigaciju